Uždaryti
Prisijungti prie sistemos

Uždaryti
Mes žemėlapyje
UAB "Acta iuventus" mus rasite adresu:
Laisvės pr. 77B, Vilnius
Uždaryti
Rašykite mums

Uždaryti

 

 

 

 

 

 

 

Prevencinis projektas „Mano rajonas saugiausias“

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Esame patenkinti kokybiškai atliktais instaliaciniais darbais ir įdiegtu vaizdo stebėjimo sprendimu. Dėkojame UAB „Acta iuventus“ už kokybiškai atliktus darbus ir rekomenduojame kitoms bendrijoms pasekti mūsų pavyzdžiu - įsirengti stebėjimo kameras. Tai viena iš saugos priemonių, kai videokameros visą parą fiksuoja viso pastato teritoriją, laiptines ir gatvę. UAB „Acta iuventus“ - patikimas ir rimtas partneris.“ 

Vytautas Lomsargis, daugiabučių namų Karaliaučiaus g. 2 Vilniuje, ir Gilužio g. 10, Vilniuje savininkų bendrijos pirmininkas


„Nuo to momento, kai buvo idiegta vaizdo stebejimo paslauga, buvo išaiškinti keli incidentai - lifto sulaužymas, narkotikų vartojimas liftinėje.“ 

Jonas Dzimidavičius, GNSB Nr.56 pirmininkas

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Daugiabučių namų gyventojų saugumas

Šiandien savo teritorijos, turto bei asmenų saugumu jau gali rūpintis ne tik individualių namų ar įmonių savininkai, bet ir daugiabučių namų gyventojai. Tai padaryti jie gali tapę prevencinio projekto „Mano rajonas saugiausias“ dalyviais.

Ypač daug nuostolių daugiabučių namų gyventojai patiria dėl bendrijos turto (telefonspynių, pašto dėžučių, liftų ir kt. patalpų) niokotojų ir pastatų sienų tepliotojų kaltės. Dažnos yra vagystės rūsiuose, butuose bei požeminiuose garažuose. Ne vienas gyventojas yra nukentėjęs, kai automobilių stovėjimo aikštelėse padarę avariją asmenys pasišalindavo iš įvykio vietos nepastebėti.

Didmiesčių policijos pareigūnai nuolat sulaukia pranešimų apie gyventojų užpuolimus, vykdomus daugiabučių namų kiemuose bei laiptinėse. Tamsiu paros metu plėšikai seka gyventojus iki pat laiptinės ar buto durų. Neretai nusikaltėliai ne tik apiplėšia, bet ir panaudoja fizinį smurtą. Dažniausios tokių užpuolimų aukos – moterys, pagyvenę asmenys, vaikai.

Norint to išvengti ir užtikrinti gyventojų saugumą, visos daugiabučių namų teritorijos privalo būti stebimos vaizdo stebėjimo kameromis!

 

Projekto aprašymas

2011 metų pavasarį startavęs projektas yra vykdomas policijos rėmėjų iniciatyva. Esminis šio projekto tikslas – pasitelkus IP vaizdo stebėjimo kameras, užtikrinti mikrorajonų gyvenamojoje teritorijoje saugumą ir tvarką. Siekant šio tikslo, bendradarbiaujama su daugiabučių namų gyventojais, miesto policija bei policijos rėmėjais.

Pagrindiniai privalumai, kuriais naudojasi šio projekto dalyviai:

  • Bendrijos teritorijoje montuojamos aukštos raiškos IP vaizdo stebėjimo kameros. Kamerų raiška – 2048x1536 Full HD (3 MegaPixel) Kameros užtikrina spalvotą vaizdą, palaiko naktinio filmavimo funkciją iki 30m.

  • Bendrijų teritorijas tamsiu paros metu (21:00-07:00 kasdien) tiesiogiai stebi policijos rėmėjai - fizinę negalią turintys žmonės. Stebėjimas vykdomas specialiai tam įrengtame, nuo Bendrijos nutolusiame stebėjimo poste. Pastebėję teisės pažeidimą ar įtartinus asmenis, policijos rėmėjai nedelsiant skambina bendruoju pagalbos telefonu 112. Pagalbos telefono operatoriai į įvykio vietą siunčia arčiausiai esantį policijos ekipažą.

  • Bendrijos nariai gali patys prisijungti prie internetinės vaizdo stebėjimo sistemos www.stebit.lt iš bet kurio kompiuterio (taip pat išmaniojo telefono) ir stebėti vaizdą tiesiogiai 24 valandas per parą.

  • Nufilmuoti duomenys įrašomi ir saugomi archyve iki 14 dienų. Sistemoje www.stebit.lt archyvo duomenis gyventojai gali peržiūrėti „online“ rėžimu iš bet kurio kompiuterio, kuriame yra internetas.

  • Bendrijos gyventojai moka mėnesinį abonentinį projekto dalyvio mokestį. Mokestis yra kintantis ir priklauso nuo butų ir pasirinkto kamerų skaičiaus.

  • Dalyvavimo projekte laikotarpiu IP vaizdo stebėjimo sistemos aptarnaujamos nemokamai. IP kamerų keitimas naujomis gedimų ar vandalizmų atvejais taip pat nieko nekainuoja.

  • Projekte jau dalyvauja virš 53 Vilniaus daugiabučių namų savininkų bendrijų. Vaizdo kamerų pagalba stebima daugiau nei 90 daugiabučių namų teritorijos - kiemai, laiptinės, automobilių parkavimo aikštelės.

 

Filmuojamo vaizdo kokybė

 

 

Jeigu Jūsų bendrija pageidauja dalyvauti projekte, skambinkite mums 8 (700) 35555 arba rašykite info@stebit.lt



Krovimosi laikas: 0,13810682296753 s.
Informacija, užsakymai, klausimai8 700 35555